Data | Miejsce | Ranga wystawy |
Sędzia | Klasa | Pies | Ocena |
---|---|---|---|---|---|---|
21.01 | Lubin (oddz.Legnica) | międzynarodowa | Piotr Król (PL) | Młodzieży | HELIOS Czar Olbrzyma | II/3 dosk |
21.01 | Lubin (oddz.Legnica) | międzynarodowa | Piotr Król (PL) | Pośrednia | HUMA Czar Olbrzyma | I/2 dosk, CWC, Naj.Dorosły Pies, CACIB |
28.01 | Sosnowiec (oddz.Będzin) | krajowa | Beata Kucharczyk (PL) | Pośrednia | HUMA Czar Olbrzyma | I/2 dosk, CWC, Naj.Dorosły Pies, BOS |
3.02 | Bydgoszcz | międzynarodowa | Marian Draganescu (RO) | Pośrednia | HAIFA Czar Olbrzyma | I/4 dosk, CWC |
4.02 | Brno (Czechy) | międzynarodowa | Lubomír Kvasnička (CZ) | Młodzieży | INGVAR Czar Olbrzyma | I/1 dosk, CAJC, Best Junior |
11.02 | Sosnowiec (oddz.Katowice) | międzynarodowa | Kari Jarvinen (FIN) | Pośrednia | INGVAR Czar Olbrzyma | I/3 dosk, CWC, Naj.Dorosły Pies, CACIB, BOB |
18.02 | Moskwa (Rosja) | Spec. Wystawa Dogów Niemieckich "FAUNA -2018" | Oleg Vasil'ev (RUS) | Championów | CIRILLA Czar Olbrzyma | I/3 dosk, CW, BOS-2 |
10.03 | Choceń (oddz.Włocławek) | krajowa | Andrzej Kot (PL) | Młodzieży | HESSA Czar Olbrzyma | I/2 dosk |
10.03 | Choceń (oddz.Włocławek) | krajowa | Andrzej Kot (PL) | Pośrednia | HUMA Czar Olbrzyma | I/1 dosk, CWC, Naj.Dorosły Pies |
25.03 | Pruszków (oddz.Piaseczno) | krajowa | Anna Bogucka (PL) | Otwarta | EL TORO Czar Olbrzyma | I/2 dosk |
25.03 | Pruszków (oddz.Piaseczno) | krajowa | Anna Bogucka (PL) | Pośrednia | HAIFA Czar Olbrzyma | II/2 bdb |
25.03 | Pruszków (oddz.Piaseczno) | krajowa | Anna Bogucka (PL) | Młodzieży | HESSA Czar Olbrzyma | I/1 dosk, Zw.Mł. Mł.Ch PL |
25.03 | Pruszków (oddz.Piaseczno) | krajowa | Anna Bogucka (PL) | Młodszych Szczeniąt | KALISTA Czar Olbrzyma | I/1 wo, Naj. Młodsze Szczenię |
8.04 | Ostrava (Czechy) | krajowa | Otokar Vondrous (CZ) | Młodziezy | INGVAR Czar Olbrzyma | II dosk |
15.04 | Slough (Anglia) | Open Show | ? | Open AVNSC | DORA Czar Olbrzyma | I miejsce |
15.04 | Slough (Anglia) | Open Show | ? | Post Graduate AVNSC Working | DORA Czar Olbrzyma | III miejsce |
29.04 | Opole | międzynarodowa | Salvatore Tripoli (I) | Młodzieży | IRIS Czar Olbrzyma | I/1 dosk, Zw.Mł. |
1.05 | Dobre Miasto (oddz.Olsztyn) | krajowa | Lidia Pastuszak (PL) | Pośrednia | HAIFA Czar Olbrzyma | III/3 dosk |
5.05 | Bojna (Słowacja) | klubowa dogów niemieckich | Klaus Rücker (D) | Pośrednia | INGVAR Czar Olbrzyma | II dosk, res.CAC |
6.05 | Nowy Dwór Mazowiecki (oddz.Legionowo) | krajowa | Peter van Montfoort (NL) | Pośrednia | HESSA Czar Olbrzyma | I/1 bdb |
6.05 | Nowy Dwór Mazowiecki (oddz.Legionowo) | krajowa | Peter van Montfoort (NL) | Szczeniąt | KRUNKET Czar Olbrzyma | II/2 wo |
12.05 | Łódź | specjalistyczna dogów niemieckich | Milan Krinke (CZ) | Pośrednia | HELIOS Czar Olbrzyma | III/3 bdb |
12.05 | Łódź | specjalistyczna dogów niemieckich | Milan Krinke (CZ) | Pośrednia | HUMA Czar Olbrzyma | I/3 dosk, CWC, nom. Naj.Ruch, nom. Naj.Głowa |
12.05 | Łódź | specjalistyczna dogów niemieckich | Wanda Kotik (PL) | Szczeniąt | KRUNKET Czar Olbrzyma | IV/4 ob |
12.05 | Łódź | specjalistyczna dogów niemieckich | Wanda Kotik (PL) | Szczeniąt | KALISTA Czar Olbrzyma | II/4 wo |
12.05 | Lucenec (Słowacja) | międzynarodowa | Miroslav Vaclavik (CZ) | Pośrednia | INGVAR Czar Olbrzyma | I/1 dosk, CAC |
13.05 | Łódź | międzynarodowa | Ivo Ingraffia (I) | Pośrednia | HUMA Czar Olbrzyma | III/3 dosk |
13.05 | Łódź | międzynarodowa | Ivo Ingraffia (I) | Szczeniąt | KALISTA Czar Olbrzyma | I/4 wo, Naj.Szczenię |
20.05 | Zabrze | krajowa | Krzysztof Kradziecki (PL) | Pośrednia | HUMA Czar Olbrzyma | I/1 dosk, CWC |
20.05 | Zabrze | krajowa | Krzysztof Kradziecki (PL) | Pośrednia | IRIS Czar Olbrzyma | I/1 bdb |
26.05 | Ustka (oddz.Słupsk) | krajowa | Andrzej Kot (PL) | Szczeniąt | KABUTO Czar Olbrzyma | I/1 wo |
3.06 | Leszno | międzynarodowa | Andras Korozs (H) | Pośrednia | HUMA Czar Olbrzyma | I/2 dosk, CWC, res.CACIB |
3.06 | Leszno | międzynarodowa | Andras Korozs (H) | Szczeniąt | KALISTA Czar Olbrzyma | II/2 wo |
9.06 | Bytom | krajowa | Beata Badura (PL) | Pośrednia | IRIS Czar Olbrzyma | II/2 dosk |
16.06 | Wasilków k/Białystok | IV Europejska Wystawa Adopcyjnych i Bardzo Kochanych Dogów | Beata Dorobczyńska (PL) | wiek 4-6 lat | CORMAC Czar Olbrzyma | Najbardziej ciekawski pies wystawy, Złoty Medal |
16.06 | Kraków | międzynarodowa | Andrzej Kot (PL) | Pośrednia | HUMA Czar Olbrzyma | II/3 dosk |
16.06 | Kraków | międzynarodowa | Andrzej Kot (PL) | Pośrednia | INGVAR Czar Olbrzyma | III/3 dosk |
16.06 | Kraków | międzynarodowa | Andrzej Kot (PL) | Szczeniąt | KALISTA Czar Olbrzyma | II/2 wo |
17.06 | Moskwa (Rosja) | Spec. Wystawa Dogów Niemieckich "Zlata 2018" | Isabel Penas Fernández (E) | Championów Klubu | CIRILLA Czar Olbrzyma | I/4 dosk, CW, BOS-2 |
17.06 | Kraków | krajowa | Zula Przybylińska (PL) | Szczeniąt | KRUNKET Czar Olbrzyma | II/2 wo |
24.06 | Brno (Czechy) | międzynarodowa | Milan Krinke (CZ) | Pośrednia | INGVAR Czar Olbrzyma | I/2 dosk, CAC, CACIB, BOB |
8.07 | Nowy Dwór Mazowiecki (oddz.Legionowo) | krajowa | Beata Badura (PL) | Pośrednia | HESSA Czar Olbrzyma | I/1 dosk, CWC, Naj.Dorosła Suka |
8.07 | Nowy Dwór Mazowiecki (oddz.Legionowo) | krajowa | Beata Badura (PL) | Szczeniąt | KRUNKET Czar Olbrzyma | II/2 wo |
18.08 | Wasilków (oddz.Białystok) | międzynarodowa | Andras Korozs (H) | Pośrednia | HESSA Czar Olbrzyma | I/2 dosk, CWC, res.CACIB |
25.08 | Gostynin (oddz.Płock) | krajowa | Beata Badura (PL) | Pośrednia | HUMA Czar Olbrzyma | I/1 dosk, CWC, Naj.Dorosły Pies, BOB Ch PL |
25.08 | Gostynin (oddz.Płock) | krajowa | Beata Badura (PL) | Młodszych Szczeniąt | LORAC Czar Olbrzyma | I/1 wo, Naj.Młodsze Szczenię |
1.09 | Bańska Szczawnica (Słowacja) | regionalna | Gabriela Ridarcikova (SK) | Pośrednia | INGVAR Czar Olbrzyma | I dosk, Zw.Kl, Zw. Regionu |
1.09 | Słupsk | krajowa | Maria Bruska (PL) | Młodzieży | KABUTO Czar Olbrzyma | I/1 dosk |
2.09 | Słupsk | krajowa | Katarzyna Fiszdon (PL) | Młodzieży | KABUTO Czar Olbrzyma | I/1 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior, BOS |
9.09 | Stara Miłosna (oddz.Warszawa) | krajowa | Beata Kucharczyk (PL) | Pośrednia | HAIFA Czar Olbrzyma | I/1 dosk, CWC, Naj.Dorosła Suka |
9.09 | Stara Miłosna (oddz.Warszawa) | krajowa | Beata Kucharczyk (PL) | Młodszych Szczeniąt | LORAC Czar Olbrzyma | I/1 wo, Naj.Młodsze Szczenię |
16.09 | Wawrzkowizna (oddz.Łódź) | krajowa | Małgorzata Supronowicz (PL) | Pośrednia | HAIFA Czar Olbrzyma | I/1 dosk, CWC, Ch PL |
22.09 | Wawrzkowizna | klubowa dogów niemieckich | John MCGlynn (Szkocja) | Championów | ESTRELLA Czar Olbrzyma | I/1 dosk, CWC |
22.09 | Wawrzkowizna | klubowa dogów niemieckich | John MCGlynn (Szkocja) | Pośrednia | HUMA Czar Olbrzyma | I/1 dosk, CWC |
22.09 | Wawrzkowizna | klubowa dogów niemieckich | John MCGlynn (Szkocja) | Młodzieży | KALISTA Czar Olbrzyma | III/4 bdb |
22.09 | Wawrzkowizna | klubowa dogów niemieckich | Klaus Rucker (D) | Młodszych Szczeniąt | LORAC Czar Olbrzyma | I/1 wo |
6.10 | Bojna (Słowacja) | specjalistyczna dogów niemieckich | Robert Jakopač (HR) | Otwarta | INGVAR Czar Olbrzyma | I/3 dosk, CAC |
13.10 | Nadarzyn (oddz.Warszawa) | europejska | Natalia Skalin (S) | Pośrednia | HUMA Czar Olbrzyma | IV/4 bdb |
27.10 | Bratysława (Słowacja) | międzynarodowa | Korosz András (H) | Otwarta | INGVAR Czar Olbrzyma | I/1 dosk, CAC |
28.10 | Bratysława (Słowacja) | międzynarodowa | Gabriela Ridarcikova (SK) | Otwarta | INGVAR Czar Olbrzyma | I/1 dosk, CAC, res.CACIB |
18.11 | (Anglia) | Open Show | ? | Limit A.V.N.S.C working | DORA Czar Olbrzyma | I miejsce |