Na nowy dom, nadal czeka, piękna arlekinka
z miotu "L" Czar Olbrzyma - Liva vel Olivka !


Liva jest już gotowa do odbioru przez nowych właścicieli. Jest po przeglądzie miotu, oraz stosownych do wieku odrobaczeniach i szczepieniach, oraz zaopatrzona w metrykę upoważniającą do wyrobienia jej Rodowodu FCI (honorowanego na całym świecie).
Liva ma predyspozycje do prezentacji na wystawach. Jest poprawnie zbudowana i ma bardzo elegancką, dziewczęcą .sylwetkę. Do tego ma wrodzony talent do pokazywania się, co znacznie ułatwia szkolenie psa do prezentacji w ringu wystawowym. Przy czym, aspiracje do posiadania psa wystawowego, nie są warunkiem koniecznym do jej zakupu. Równie dobrze będzie realizować się, tylko jako pies rodzinny :)

Więcej informacji o tacie Livy można odnaleźć TUTAJ

więcej informacji o Cleo, mamie Livy na naszej stronie - TUTAJ

więcej informacji o szczeniętach z miotu "L" na naszej stronie - TUTAJ

******

Nasze psy mieszkają z nami w domu, towarzyszą nam w życiu codziennym i są w stałym kontakcie z małym dzieckiem, moim 9 letnim synkiem.
Bardzo było by mi miło, gdyby moje szczenię trafiło na takiego pasjonata wystaw psich jak ja. Jednak, priorytetem dla mnie jest by zamieszkało u odpowiedzialnych ludzi, zdających sobie sprawę z wielkości kosztów utrzymania takich olbrzymów. Czasu i uczucia które trzeba im poświęcić, a czasem też wyrozumiałości która jest potrzebna przy pewnych uciążliwościach związanych z posiadaniem tak dużego psa.
Bardzo miło mi gdy przyszli właściciele moich szczeniąt utrzymują ze mną kontakt. Zdjęcia i informacje o moich podopiecznych są dla mnie bardzo cenne. Tak samo jak i nawiązane z państwem znajomości. Zawsze służę radą i pomocą w kwestiach związanych z psami, nie tylko u mnie urodzonymi :). Zapraszam do kontaktu, może uda mi się pomóc w trapiących was problemach.

******

Orientacyjne ceny szczeniąt w naszej hodowli:
szczenięta z pełnymi prawami do użycia w hodowli, rokujące wystawowo: 4500-6000zł;
szczenięta niehodowlane, potocznie zwane "na kolanka": 2500-4500zł;Przy rezerwacji szczenięcia obowiązuje wpłata zaliczki. Jej kwota ustalana jest indywidualnie. Istnieje możliwość zakupu szczenięcia wystawowego wybranego przez hodowcę, za połowę jego wartości na tzw. warunek hodowlany. Szczegóły takiej sprzedaży są ustalane indywidualnie.

Kupując u mnie szczenię, podpisują państwo umowę której wzór znajduje się w załączniku poniżej. Zachęcam do wcześniejszego zapoznania się z jej treścią


w przypadku zakupu szczenięcia niehodowlanego
obowiązuje poniższa wersja umowy:


******

Jeżeli jesteś równie zafascynowany tymi wyjątkowym psami jakimi są dogi niemieckie
i jesteś w stanie sprostać wyzwaniu jakim jest bycie właścicielem takiego olbrzyma
na dobre i na złe. Zapraszam do kontaktu ze mną.

Katarzyna Wesołowska tel.696453187
email: czarolbrzyma@gmail.com


Poprzednie mioty:

Miot "L" Czar Olbrzyma 11.04.2018
Miot "K" Czar Olbrzyma 5.11.2017
Miot "J" Czar Olbrzyma 27.04.2017
Miot "I" Czar Olbrzyma 4.11.2016
Miot "H" Czar Olbrzyma 14.10.2016
Miot "G" Czar Olbrzyma 12.04.2015
Miot "F" Czar Olbrzyma 31.12.2014
Miot "E" Czar Olbrzyma 20.12.2014
Miot "D" Czar Olbrzyma 6.12.2013
Miot "C" Czar Olbrzyma 18.11.2012