Hodowla Czar Olbrzyma

osiągniecia z wystaw
w których brały udział psy z naszym przydomkiem

TYTUŁY:

*** Interchampion
*** 11 x Champion (Australia, RUS, CZ, PL, BY, RO)
*** 3 x Grand Champion (BY, RUS)
*** Champion RKF (RUS)
*** 9 x Młodzieżowy Champion (PL, RUS, RO)
*** 2 x Champion Klubu Rosji
*** 1 x Champion Klubu Białorusi
*** 2 x Młodzieżowy Champion Klubu Rosji
*** 6 x Zwycięzca Klubu (RUS)
*** 2 x Młodzieżowy Zwycięzca Klubu (RUS)
*** Młodzieżowy Zwycięzca Euroazji (RUS)
*** 2 x BIS (RUS)
*** 2 x II/BIS (RUS, BY)
*** 1 x III/BIS (PL)
*** BOG (RUS)
*** II/BOG (RUS)
*** III/BOG (PL)
*** II/BIS Junior (RUS)
*** III/BIS Junior (PL)
*** BIS Szczeniąt (PL, SK)
*** III/BIS Szczeniąt (PL)
*** V/BIS Szczeniąt (RUS)
*** BIS Mł.Szczeniąt (PL)
*** Champion Rasy 2014 (RUS)
*** Najlepsze Baby Wystawy Światowej - Budapeszt 2013 (H)
*** CAC na Wystawie Europejskiej - Brno 2014 (CZ)
*** CAC (I/11) na Wystawie Światowej - Moskwa 2016 (RUS)
*** Naj.Dorosła Suka (arlekin) Krajowej Wystawy dogów niemieckich Leszno 2016
*** II miejsce Grand Prix Koszalin 2016 (Najpiekniejszy pies oddzialu Koszalin)
*** I Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Młode Arlekinki 2016
*** V Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Młode Arlekinki 2014
*** V Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Młode Arlekinki 2015
*** II Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Dorosłe Arlekinki 2015
*** V Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Dorosłe Arlekinki 2016
*** Najdostojniejszy pies wystawy (PL)
*** 2 x Najweselszy pies wystawy (PL)
*** Najurokliwszy pies wystawy (PL)
*** 3 x Naj.Baby (PL)
*** 4 x Naj.Młodsze Szczenię (PL)
*** 13 x Naj.Szczenię (PL, RUS, FIN, RO, SK)
*** 32 x Zwycięzca Młodzieży / CAJC (PL, SK, RUS, RO)
*** 21 x Najlepszy Junior / Best Junior (PL, RUS, RO)
*** 1 x res.VDH (D)
*** 1 x res.CAC (D)
*** 59 x CWC / CAC (Australia, PL, RUS, CZ, BY, RO)
*** 18 x Najlepszy Dorosła Suka w Rasie, NDSwR / Best Adult Female, Winner (PL)
*** 8 x Zwycięzca Płci Przeciwnej / BOS (PL)
*** 25 x Zwycięzca / BOS (BY, RUS)
*** 2 x res.CACIB (PL, RO)
*** 12 x CACIB (RUS, PL, BY, RO, CZ)
*** 46 x Zwycięzca Rasy / BOB (Australia, PL, RUS, BY, RO, CZ)

<< Sezon Wystawowy 2013 >>

<< Sezon Wystawowy 2014 >>

<< Sezon Wystawowy 2015 >>

<< Sezon Wystawowy 2016 >>


Sezon Wystawowy 2017

Data Miejsce Ranga
wystawy
Sędzia Klasa Pies Ocena
12.02Moskwa
(Rosja)
Spec. Wystawa
Dogów Niemieckich
"FAUNA -2017"
Miklos Levente (H)ChampionówCIRILLA
Czar
Olbrzyma
I dosk, CW
25.02LublinkrajowaMarek Lewandowski (PL)Młodszych
Szczeniąt
HAIFA
Czar
Olbrzyma
I/1 wo,
Naj. Młodsze Szczenię
4.03Drzonków
(oddz.Zielona Góra)
międzynarodowaPero Bozhinovski (MK)Młodszych
Szczeniąt
HAIFA
Czar
Olbrzyma
I/1 wo,
Naj. Młodsze Szczenię
4.03Drzonków
(oddz.Zielona Góra)
międzynarodowaPero Bozhinovski (MK)OtwartaESTRELLA
Czar
Olbrzyma
II/2 dosk
25.03(Anglia)Great Dane Club Show?Limit BitchDORA
Czar
Olbrzyma
III miejsce
25.03(Anglia)Great Dane Club Show?Special Mantle open BitchDORA
Czar
Olbrzyma
III miejsce
9.04Nowy Dwór Maz.krajowaWanda Kotik (PL)Młodszych
Szczeniąt
HESSA
Czar
Olbrzyma
I/1 wo
Naj. Młodsze Szczenię
9.04Nowy Dwór Maz.krajowaWanda Kotik (PL)Młodszych
Szczeniąt
HUMA
Czar
Olbrzyma
I/1 wo
16.04(Anglia)Open Show?Open AVNSCDORA
Czar
Olbrzyma
I miejsce
16.04(Anglia)Open Show?Post Graduate AVNSC Working DORA
Czar
Olbrzyma
I miejsce
29.04GrudziądzkrajowaMagdalena Kozłowska (PL)OtwartaESTRELLA
Czar
Olbrzyma
II/2 bdb
29.04Grudziądzkrajowa II gr. FCIMaria Bruska (PL)OtwartaESTRELLA
Czar
Olbrzyma
I dosk, CWC
Ch.PL
30.04InowrocławkrajowaPiotr Król (PL)OtwartaESTRELLA
Czar
Olbrzyma
I dosk, CWC, Naj.Dorosła Suka, BOS
13.05Łódźkrajowa dogów niemieckichAmelia Murante (I)OtwartaDORA
Czar
Olbrzyma
II/8 dosk, nom.Naj.Ruch
13.05Łódźkrajowa dogów niemieckichAmelia Murante (I)OtwartaESTRELLA
Czar
Olbrzyma
I/4 dosk
13.05Łódźkrajowa dogów niemieckichAmelia Murante (I)OtwartaGALADRIELA
Czar
Olbrzyma
II/4 dosk
13.05Łódźkrajowa dogów niemieckichBeata Kucharczyk (PL) SzczeniątHAIFA
Czar
Olbrzyma
III/5 wo
13.05Łódźkrajowa dogów niemieckichBeata Kucharczyk (PL) SzczeniątHELIOS
Czar
Olbrzyma
II/4 wo
13.05Łódźkrajowa dogów niemieckichBeata Kucharczyk (PL) SzczeniątHESSA
Czar
Olbrzyma
IV/5 wo
13.05Łódźkrajowa dogów niemieckichBeata Kucharczyk (PL) SzczeniątHULA HOP
Czar
Olbrzyma
ob/5
13.05Łódźkrajowa dogów niemieckichBeata Kucharczyk (PL) SzczeniątHUMA
Czar
Olbrzyma
III/4 ob
14.05ŁódźmiędzynarodowaDavid Gattegno (F)OtwartaDORA
Czar
Olbrzyma
I/6 dosk, CWC
14.05ŁódźmiędzynarodowaDavid Gattegno (F)OtwartaGALADRIELA
Czar
Olbrzyma
db
14.05ŁódźmiędzynarodowaDavid Gattegno (F)SzczeniątHULA HOP
Czar
Olbrzyma
mo
27.05Bojna (Słowacja)klubowa dogów niemieckichMilan Biros (SK)
BIS Szczeniąt - Almasi Nandor (H)
SzczeniątINGVAR
Czar
Olbrzyma
I/3 wo, Naj.Szczenię, BIS Szczeniąt
28.05Iłża
(oddz.Radom)
krajowaOleg Vasiliev (RUS)OtwartaENRIQUETA
Czar
Olbrzyma
I/2 dosk, CWC, Naj.Dorosła Suka, BOS
Ch PL
28.05Iłża
(oddz.Radom)
krajowaOleg Vasiliev (RUS)SzczeniątHAIFA
Czar
Olbrzyma
II/2 wo
3.06Wasilków
k/Białystok
III Europejska
Wystawa
Adopcyjnych
Dogów i Psów
w Typie Doga
Greta Rogoz (PL)wiek 4-6 latCARAMON
Czar
Olbrzyma
Naj-
weselszy
pies wystawy,
Złoty Medal
3.06Wasilków
k/Białystok
I Europejska
Wystawa
Adopcyjnych
Dogów i Psów
w Typie Doga
Greta Rogoz (PL)wiek 4-6 latCORMAC
Czar
Olbrzyma
Naj-
dostojniejszy
pies wystawy,
Złoty Medal
3.06LesznokrajowaJarosław Grunt (PL) SzczeniątHELIOS
Czar
Olbrzyma
I/1 wo, Naj.Szczenię
4.06Gostynin
(oddz.Płock)
krajowaAndrzej Szutkiewicz (PL) SzczeniątHAIFA
Czar
Olbrzyma
I/1 wo, Naj.Szczenię
4.06Gostynin
(oddz.Płock)
krajowaAndrzej Szutkiewicz (PL) SzczeniątHESSA
Czar
Olbrzyma
II/2 wo
11.06Moskwa
(Rosja)
krajowaLakatosh Yulia (RUS)ChampionówCIRILLA
Czar
Olbrzyma
I dosk, CW, CAC, BOS, BOB, II/BOG
11.06Opatówek
(oddz.Kalisz)
krajowaAnna Rogowska (PL) SzczeniątHAIFA
Czar
Olbrzyma
II/2 wo
25.06Brno
(Czechy)
międzynarodowaHeiko Wagner (D)ChampionówCIRILLA
Czar
Olbrzyma
I/2 dosk, CAC, CACIB, BOB
1.07Wisła
(oddz.
Bielsko
Biała)
krajowaAndrzej Szutkiewicz (PL) ChampionówCIRILLA
Czar
Olbrzyma
I dosk, CAC, Naj.Dorosła Suka, BOB, III/BOG
Ch PL
2.07Wisła
(oddz.
Bielsko
Biała)
krajowaAnna Rogowska (PL) ChampionówCIRILLA
Czar
Olbrzyma
I dosk, CAC, Naj.Dorosła Suka, BOB
2.07(Anglia)Championship?-DORA
Czar
Olbrzyma
4 rezerwowa
9.07WarszawamiędzynarodowaDenis Kuzelj (BG)OtwartaENRIQUETA
Czar
Olbrzyma
II/3 dosk
15.07Grębiszew (oddz.
Warszawa)
klubowaVeronique Maunder (F) MłodzieżyHESSA
Czar
Olbrzyma
bdb/9
15.07Grębiszew (oddz.
Warszawa)
klubowaVeronique Maunder (F) MłodzieżyHULA HOP
Czar
Olbrzyma
db/9
16.07Piotrków Tryb. (oddz.Łódź)krajowaPiotr Mikuć (PL) MłodzieżyHUMA
Czar
Olbrzyma
II/2 dosk
23.07Konopiska (oddz.
Częstochowa)
międzynarodowaIwona Magdziarska (PL)OtwartaENRIQUETA
Czar
Olbrzyma
II/2 dosk
23.07Konopiska (oddz.
Częstochowa)
międzynarodowaIwona Magdziarska (PL)MłodzieżyHESSA
Czar
Olbrzyma
III/5 dosk
30.07Ratomka (Białoruś)ChampionshipIgor Semenenko (UA) ChampionówCIRILLA
Czar
Olbrzyma
I/3 dosk
CW, CAC
BOS, BOB
II/BIS
Ch.Kl.BY

Naj.głowa
I lokata,
Naj.Ruch
II lokata
5.08(Anglia)Great Dane
Club Show
?Special Open Mantle BitchDORA
Czar
Olbrzyma
IV miejsce
5.08SopotmiędzynarodowaAvi Marshak (ISR)MłodzieżyHUMA
Czar
Olbrzyma
I/2 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior
26.08Gostynin
(oddz.Płock)
krajowaMarek Lewandowski (PL)MłodzieżyHESSA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, Zw.Mł., BOS
26.08Gostynin
(oddz.Płock)
krajowaMarek Lewandowski (PL)MłodzieżyHUMA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior, BOB
27.08Kamenny Mlyn (Słowacja)specjalistyczna dogów niemieckichGabriela Ridarčíková (SK) MłodzieżyINGVAR
Czar
Olbrzyma
I dosk, CAJC
2.09ChorzówkrajowaMiroslav Vaclavik (CZ)MłodzieżyIRIS
Czar
Olbrzyma
III/3 dosk
3.09WłocławekkrajowaMaria Bruska (PL)MłodzieżyHUMA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior
Mł.Ch PL
10.09WarszawakrajowaMaria Amelia Taborda (P)MłodzieżyHUMA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior
16.09Nitra (Słowacja)międzynarodowaSergej Vanza (SK) MłodzieżyINGVAR
Czar
Olbrzyma
I dosk, CAJC
1.10RybnikkrajowaGrażyna Ryk-Pychyńska (PL)MłodzieżyHUMA
Czar
Olbrzyma
I/2 dosk, Zw.Mł., BOS
8.10ZabrzekrajowaBeata Kucharczyk (PL)MłodzieżyHUMA
Czar
Olbrzyma
I/2 dosk, Zw.Mł., BOS
8.10ZabrzekrajowaBeata Kucharczyk (PL)MłodzieżyIRIS
Czar
Olbrzyma
II/2 dosk