Dwie sunie które najbardziej zapisały się w historii konkursów w sezonie wystawowym 2009 to: |
|
MICHELLE MA BELLE Balao
wł. Anna Pyziak, Magdalena Ślusarczyk
|
PISANKA Arhus
wł. Alicja Mech
|
Obie osiągnęły najwyższą punktację (522p) w konkursie PLDN - Europa 2009,
a MICHELLE MA BELLE Balao osiągnęła również najwyższy rezultat (448p)
w konkursie PDDN 2009.
To był zdecydowanie babski ranking :).
Kolejni laureaci konkursów w sezonie wystawowym 2009 to:
Najlepsze Szczenię Polskiego Derby Doga Niemieckiego 2009
spośród psów
AREJAS Nuo Grazuciu
wł. Lucyna Mleczak, Dorota Pawłowska-Türk
Najlepsze Szczenię Polskiego Derby Doga Niemieckiego 2009 spośród suń - ex aequo |
|
VANILLA SKY Frankidogi
wł. Halina Rosa-Hermanson
|
DAISY Giga La Gothica
wł. Elzbieta Dynowska-Beier
|
Najlepszy Weteran Polskiego Derby Doga Niemieckiego 2009
LEALTA Arhus
wł. Dorota Retecka
Młodzieżowy Zwycięzca Polskiego Derby Doga Niemieckiego 2009 spośród psów i suk w kolorze czarny i arlekin |
|
MARCELLO Moloseum
wł. Katarzyna Wesołowska
|
GORAYA Obrowska Tradycja
wł. Hanna Falut
|
Zwycięzca Polskiego Derby Doga Niemieckiego 2009 spośród psów i suk w kolorze czarny i arlekin |
|
T'AMO Z ARCHIPELAGU Magiczne Koło
wł. Katarzyna Niemiec
|
MICHELLE MA BELLE Balao
wł. Anna Pyziak, Magdalena Ślusarczyk
|
Młodzieżowy Zwycięzca Polskiego Derby Doga Niemieckiego 2009 spośród psów i suk w kolorze żółty i pręgowany |
|
TIGER-C FOR ANA Jag-Sza
wł. Anna Dunaj-Ewiak
|
TOSCA-C Jag-Sza
wł. Krzysztof Zagórski, Joanna Malinowska
|
Zwycięzca Polskiego Derby Doga Niemieckiego 2009 spośród psów i suk w kolorze żółty i pręgowany |
|
CAYMAN Des Terres De La Rairie
wł. Jadwiga Szłapka
|
TIFANNI Axedius
wł. Lucyna Mleczak, Dorota Pawłowska-Türk
|
Młodzieżowy Zwycięzca Polskiego Derby Doga Niemieckiego 2009 spośród psów i suk w kolorze błękitnym |
|
INFINITO Modry Efekt
wł. Piotr Hop
|
VERICA-C Jag-Sza
wł. Dorota Kukla
|
Zwycięzca Polskiego Derby Doga Niemieckiego 2009 spośród psów i suk w kolorze błękitnym |
|
FUEGO Modry Efekt
wł. Dominik Iwan
|
GIUDITTA Modry Efekt
wł. Aleksandra Kanar
|
Najlepsze Szczenię Polskiej Ligi Doga Niemieckiego - Europa 2009
MARCELLO Moloseum
wł. Katarzyna Wesołowska
Młodzieżowy Zwycięzca Polskiej Ligi Doga Niemieckiego - Europa 2009 spośród psów i suk |
|
MARCELLO Moloseum
wł. Katarzyna Wesołowska
|
VANILLA SKY Frankidogi
wł. Halina Rosa-Hermanson
|
Zwycięzca Polskiej Ligi Doga Niemieckiego - Europa 2009
spośród psów
EL CORAZON Modry Efekt
wł. Sylwia Matulewska, Andrzej Wielgosz
Zwycięzca Polskiej Ligi Doga Niemieckiego - Europa 2009 spośród suk - ex aequo |
|
MICHELLE MA BELLE Balao
wł. Anna Pyziak, Magdalena Ślusarczyk
|
PISANKA Arhus
wł. Alicja Mech
|
Najlepszy Weteran Polskiej Ligi Doga Niemieckiego - Europa 2009
ASZRA Modry Efekt
wł. Agnieszka Sowa-Halicka
Uroczystość wręczenia dyplomów i upominków dla wszystkich uczestników tych konkursów odbędzie się
27.03.2010 na międzynarodowej wystawie psów rasowych w Katowicach. Będzie ona miała miejsce obok ringu na którym później będą prezentowane dogi niemieckie, na pół godziny przed rozpoczęciem sędziowania (o 9.30).
PEŁNA LISTA REZULTATÓW
Polskie Derby Doga Niemieckiego 2009
SZCZENIĘTA I WETERANI - 8 zgłoszeń
*PSY
SZCZENIĘTA:
1.AREJAS Nuo Grazuciu 54p (3) wł. Lucyna Mleczak, Dorota Pawłowska-Türk
2.CABRIEL Mały Smok
31p (3)
wł. Krzysztof Sawicki
3.MARCELLO Moloseum
27p (1)
wł. Katarzyna Wesołowska
WETERANI:
-
*SUKI
SZCZENIĘTA:
1. ex aequo
- VANILLA SKY Frankidogi 71p (3) wł. Halina Rosa-Hermanson
- DAISY Giga La Gothica 71p (3) wł. Elzbieta Dynowska-Beier
2.CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem
41p (3)
wł. Aneta Kołodziejczyk
3.CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem
6p (1)
wł. Małgorzata Setcka, Aneta
WETERANKI:
1.LEALTA Arhus 49p (2) wł. Dorota Retecka
CZARNE I ARLEKINY - 26 zgłoszeń
*PSY MŁODZIEŻ:
1.MARCELLO Moloseum 128p (7) wł. Katarzyna Wesołowska
2.ZAMBROTTA-N della Baia Azzurra
121p (8)
wł. Katarzyna Niemiec
3.CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem
110p (8)
wł.Marcin Cichowski
4.T'AMO Z ARCHIPELAGU Magiczne Koło
109p (5)
wł. Katarzyna Niemiec
5.CEDRON Mały Smok
45p (5)
wł. Barbara Bartusiak, Maria Gąsienica
6.BUELL Mały Smok
37p (3)
wł. Miłosz Szabelski
*PSY DOROSŁE:
1.T'AMO Z ARCHIPELAGU Magiczne Koło 182p (7) wł. Katarzyna Niemiec
2.BOHUN Obrowska Tradycja
160p (8)
wł. Hanna Falut
3.YURIY Moloseum
103p (3)
wł. Dorota Kukla
4.DILBERT Moloseum
72p (1)
wł. Dorota Kukla
5.EVIL ANGEL Giant's Causeway
67p (5)
wł. Monika Szymoniak
6.MANTEUFEL Saxifraga
25p (2)
wł. Katarzyna Wesołowska
*SUNIE MŁODZIEŻ:
1.GORAYA Obrowska Tradycja 233p (10) wł. Hanna Falut
2.CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem
141p (10)
wł. Aneta Kołodziejczyk
3.CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem
109p (8)
wł. Małgorzata Setcka, Aneta Kołodziejczyk
4. ex aequo
- NANCY Moloseum
106p (2)
wł. Dorota Kukla
- IRIMI Modry Efekt
106pkt (4)
wł. Agnieszka Sowa-Halicka
5.VANILLA SKY Frankidogi
94pkt (7)
wł. Halina Rosa-Hermanson
6.BESTLA Mały Smok
41p (1)
wł. Maria Gąsienica
*SUNIE DOROSŁE:
1.MICHELLE MA BELLE Balao 448p (10) wł. Anna Pyziak, Magdalena Ślusarczyk
2.AKIRA ACRA Serenczas
304p (10)
wł. Małgorzata Setcka, Aneta Kołodziejczyk
3.UDINE BACALIA Ego
165p (7)
wł. Magdalena Stanaszek
4.PISANKA Arhus
152p (5)
wł. Alicja Mech
5.BAYRA Obrowska Tradycja
59p (5)
wł. Hanna Falut
6.BESTLA Mały Smok
57p (4)
wł. Maria Gąsienica
7.PANDEMONIUM Arhus
33p (2)
wł. Alicja Mech
ŻÓŁTE I PRĘGOWANE - 11 zgłoszeń
*PSY MŁODZIEŻ:
1.TIGER-C FOR ANA Jag-Sza 336p (8) wł. Anna Dunaj-Ewiak
2.TAURUS-C Jag-Sza
247p (9)
wł. Wioletta Wilisz
*PSY DOROSŁE:
1.CAYMAN Des Terres De La Rairie 246p (5) wł. Jadwiga Szłapka
2.TAURUS-C Jag-Sza
175p (4)
wł. Wioletta Wilisz
3.TIGER-C FOR ANA Jag-Sza
167p (6)
wł. Anna Dunaj-Ewiak
4.VARADERO Saragossa
160p (6)
wł. Monika Pazdej
*SUNIE MŁODZIEŻ:
1.TOSCA-C Jag-Sza 221p (8) wł. Krzysztof Zagórski, Joanna Malinowska
2.DAISY Giga La Gothica
61p (4)
wł. Elzbieta Dynowska-Beier
*SUNIE DOROSŁE:
1.TIFANNI Axedius 212p (10) wł. Lucyna Mleczak, Dorota Pawłowska-Türk
2.TOSCA-C Jag-Sza
136p (5)
wł. Krzysztof Zagórski, Joanna Malinowska
3.ESPANIA Saria
134p (6)
wł. Marta Dąbrowska
BŁĘKITNE - 6 zgłoszeń
*PSY MŁODZIEŻ:
1.INFINITO Modry Efekt 141p (3) wł. Piotr Hop
*PSY DOROSŁE:
1.FUEGO Modry Efekt 219p (5) wł. Dominik Iwan
2.INFINITO Modry Efekt
78p (2)
wł. Piotr Hop
*SUNIE MŁODZIEŻ:
1.VERICA-C Jag-Sza 48p (2) wł. Dorota Kukla
SUNIE DOROSŁE:
1.GIUDITTA Modry Efekt 129p (4) wł. Aleksandra Kanar
2.VERICA-C Jag-Sza
46p (2)
wł. Dorota Kukla
(..) - cyfry w nawiasie oznaczają ilość wyników z wystaw które liczone były do punktacji danego psa
***************
Polska Liga Doga Niemieckiego - Europa 2009
PSY - 8 zgłoszeń
*SZCZENIĘTA:
1.MARCELLO Moloseum 112p (5) wł. Katarzyna Wesołowska
2.AREJAS Nuo Grazuciu
81p (5)
wł. Lucyna Mleczak, Dorota Pawłowska-Türk
*MŁODZIEŻ:
1.MARCELLO Moloseum 408p (10) wł. Katarzyna Wesołowska
2.T'AMO Z ARCHIPELAGU Magiczne Koło
303p (10)
wł. Katarzyna Niemiec
*PSY DOROSŁE:
1.EL CORAZON Modry Efekt 433p (8) wł. Sylwia Matulewska, Andrzej Wielgosz
2.FUEGO Modry Efekt
357p (9)
wł. Dominik Iwan
3.T'AMO Z ARCHIPELAGU Magiczne Koło
328p (10)
wł. Katarzyna Niemiec
4.MANTEUFEL Saxifraga
121p (6)
wł. Katarzyna Wesołowska
*WETERANI:
-
SUKI - 12 zgłoszeń
*SZCZENIĘTA:
-
*MŁODZIEŻ:
1.VANILLA SKY Frankidogi 192p (10) wł. Halina Rosa-Hermanson
*SUNIE DOROSŁE:
1. ex aequo
- MICHELLE MA BELLE Balao 522p (10) wł. Anna Pyziak, Magdalena Ślusarczyk
- PISANKA Arhus 522p (10) wł. Alicja Mech
2.AISZA Rudimentum
428p (10)
wł. Mirosław Nowaczewski
3.GIUDITTA Modry Efekt
307p (10)
wł. Aleksandra Kanar
4.UDINE BACALIA Ego
263p (10)
wł. Magdalena Stanaszek
5.GALIZIA Modry Efekt
252p (7)
wł. Agnieszka Sowa-Halicka
6.ESPAGNOLA Modry Efekt
248p (8)
wł. Agnieszka Sowa-Halicka
7.PANDEMONIUM Arhus
176p (8)
wł. Alicja Mech
8.SEWA Komandofoka
166p (3)
wł. Maria Gąsienica
*WETERANKI:
1.ASZRA Modry Efekt 157p (3) wł. Agnieszka Sowa-Halicka
2.LEALTA Arhus
66p (3)
wł. Dorota Retecka
(..) - cyfry w nawiasie oznaczają ilość wyników z wystaw które liczone były do punktacji danego psa
Pełne Zasady Konkursu Polskie Derby Doga Niemieckiego 2009
Pełne Zasady Konkursu Polska Liga Doga Niemieckiego - Europa 2009