Data (II grupa FCI) | Miasto | Kraj | Ranga wystawy | Terminy Zgłoszeń | Opłata | Sędzia (dla doga niemieckiego) | Formu- larz ------ infor- macje | Stawka ------ Wyniki ------ Zdjęcia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6.01 | Koszalin | Polska | krajowa | minął | - | Marek Lewandowski (PL) | ---- | ---- |
7-8.01 (8) | Brno | Czechy | krajowa | minął | - | Milan Krinke (CZ) | ---- | ---- |
14.01 | Ljubljana | Słowenia | międzynarodowa | minął | - | Paolo Dondina (I) | ---- | ---- |
15.01 | Ljubljana | Słowenia | międzynarodowa - Crufts Qualifikation'13 | minął | - | Branislav Rajić (SLO) | ---- | ---- |
14.01 | Tartu | Estonia | krajowa | minął | - | Maire Tonurist (EST) | ---- | ---- |
15.01 | Tartu | Estonia | krajowa | minął | - | John Jakobsen (N) | ---- | ---- |
14-15.01 (15) | Nürnberg | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Horst Fischbach (D) | ---- | ---- |
15.01 | Gdańsk | Polska | krajowa | minął | - | Robert Mroczko (PL) | ---- | ---- |
21.01 | Kowno | Litwa | krajowa | minął | - | Miklos Levente (H) | ---- | ---- |
22.01 | Kowno | Litwa | krajowa | minął | - | Tatjana Romanovskaja (BY) | ---- | ---- |
21.01 | Daugavpils | Łotwa | krajowa | minął | - | Anatolii Zhuk (BY) | ---- | ---- |
22.01 | Daugavpils | Łotwa | krajowa | minął | - | Tamara Sarmont (BY) | ---- | ---- |
22.01 | Charków | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
22.01 | Będzin | Polska | krajowa | minął | - | Jadwiga Niciewicz (PL) | ---- | ---- |
28.01 | Narva | Estonia | krajowa | minął | - | Juta Haranen (EST) | ---- | ---- |
27-29.01 (28) | Głogów | Polska | międzynarodowa | minął | - | Jan Gajewski (PL) | ---- | ---- |
28-29.01 (29) | Trencin | Słowacja | międzynarodowa | minął | - | Hans Bierwolf (A) | ---- | ---- |
4.02 | Brno | Czechy | międzynarodowa | minął | - | Wanda Kotik (PL) | ---- | ---- |
5.02 | Brno | Czechy | międzynarodowa | minął | - | Petr Nemec (CZ) | ---- | ---- |
10-12.02 (10) | Talin | Estonia | międzynarodowa | minął | - | Fabrizio Censi (I) | ---- | ---- |
11.02 | Timişoara | Rumunia | krajowa - Derby | minął | - | Augustin Ionescu (RO) | ---- | ---- |
11.02 | Timişoara | Rumunia | championów | minął | - | Anca Giura (RO) | ---- | ---- |
11.02 | Kiszyniów | Mołdawia | międzynarodowa | minął | - | Alexandrov Borys (UA) | ---- | ---- |
11.02 | Kiszyniów | Mołdawia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
12.02 | Kiszyniów | Mołdawia | międzynarodowa | minął | - | Hristozov Geori (BG) | ---- | ---- |
12.02 | Kiszyniów | Mołdawia | krajowa - Cyprus | minął | - | Kuzelj Denis (Cypr) | ---- | ---- |
11-12.02 (11) | Rzeszów | Polska | międzynarodowa | minął | - | Małgorzata Sowińska (PL) | ---- | ---- |
11-12.02 (11) | Bydgoszcz | Polska | krajowa | minął | - | Zlatko Kraljic (HR) | ---- | ---- |
11/12.02 | Bydgoszcz | Polska | krajowa - III Nocna Wystawa Walentynkowa BIS | minął | - | Aleksander Waszkowski (PL) | ---- | ---- |
16.02 | Budapeszt | Węgry | krajowa | minął | - | Almási Nándor (H) | ---- | ---- |
17.02 | Budapeszt | Węgry | championów | minął | - | Monika Blaha (A) | ---- | ---- |
18-19.02 (19) | Budapeszt | Węgry | międzynarodowa | minął | - | János Török (H) | ---- | ---- |
18.02 | Bratysława | Słowacja | championów | minął | - | Schimpf Otto (A) | ---- | ---- |
18.02 | Valmiera | Łotwa | krajowa | minął | - | Zaur Agabeyli (Azerbejdżan) | ---- | ---- |
19.02 | Valmiera | Łotwa | krajowa | minął | - | Andrey Kislyakov (BY) | ---- | ---- |
25.02 | Fribourg | Szwajcaria | międzynarodowa | minął | - | C. Cure (CH) | ---- | ---- |
26.02 | Fribourg | Szwajcaria | międzynarodowa | minął | - | C. Birk (DK) | ---- | ---- |
25.02 | Mińsk | Białoruś | międzynarodowa - WINTER OF BELARUS'12 | minął | - | Ratibor Cekic (SRB) | ---- | ---- |
26.02 | Mińsk | Białoruś | międzynarodowa - CUP OF BELARUS'12 | minął | - | Stefan Sinko (SLO) | ---- | ---- |
25-26.02 (26) | Graz | Austria | międzynarodowa | minął | - | Krinke Milan (CZ) | ---- | ---- |
26.02 | Leszno | Polska | championów | minął | - | Andrzej Kaźmierski (PL) | ---- | ---- |
26.02 | Panevezys | Litwa | krajowa | minął | - | Marina Patrina (RUS) | ---- | ---- |
3-4.03 (3) | Jarosław | Polska | krajowa | minął | - | Csaba Pettko (H) | ---- | ---- |
3-4.03 (3) | Drzonków | Polska | krajowa | minął | - | Andrzej Szutkiewicz (PL) | ---- | ---- |
3-4.03 (4) | Munchen | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Josef Hartrich (D) | ---- | ---- |
3.03 | Talin | Estonia | krajowa | minął | - | Dagmar Klein (RO) | ---- | ---- |
4.03 | Talin | Estonia | krajowa | minął | - | Waldemar Mrowiec (PL) | ---- | ---- |
3.03 | Zagrzeb | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Greg Eva (Pd.Afryka) | ---- | ---- |
4.03 | Zagrzeb | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Claudio de Giuliani (I) | ---- | ---- |
3.03 | Donestk | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
4.03 | Donestk | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
8-11.03 (10) | Birmingham | Anglia | Crufts 2012 | minął | - | F. Krall (GB) | ---- | ---- |
10.03 | Arad | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
11.03 | Arad | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
10.03 | Wilno | Litwa | międzynarodowa - Lithuanian Winner'12 | minął | - | Waldemar Mrowiec (PL) | ---- | ---- |
11.03 | Wilno | Litwa | międzynarodowa | minął | - | Petra Junehall (S) | ---- | ---- |
10-11.03 (11) | Offenburg | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Horst Fischbach (D) | ---- | ---- |
16-18.03 (17) | Katowice | Polska | międzynarodowa | minął | - | Janusz Opara (PL) | ---- | ---- |
17-18.03 (17) | Ryga | Łotwa | międzynarodowa - Latvian Winner'12 | minął | - | Anne Sume (EST) | ---- | ---- |
18.03 | Ryga | Łotwa | specjalistyczna II grupy | minął | - | Svetlana Reshetnikova (RUS) | ---- | ---- |
18.03 | Belgrad | Serbia | międzynarodowa | minął | - | László István (H) | ---- | ---- |
18.03 | Mikołajów | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
24.03 | Nitra | Słowacja | międzynarodowa | minął | - | Vidak Lajos (H) - błękitne; Josef Mravík (SK) - czarne, arlekiny, żółte, pręgowane | ---- | ---- |
25.03 | Nitra | Słowacja | międzynarodowa | minął | - | Mioc Igor (HR) - czarne, arlekiny, żółte, pręgowane; Anna Bogucka (PL) - błekitne | ---- | ---- |
24.03 | Jagodina | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
25.03 | Kanjiza | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Orcik Istvan (SRB) | ---- | ---- |
25.03 | Cegléd | Węgry | krajowa | minął | - | László István (H) | ---- | ---- |
25.03 | Rijeka | Chorwacja | krajowa | minął | - | Tino Pehar (HR) | ---- | ---- |
25.03 | Siauliai | Litwa | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
31.03 | Medias | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
31.03-1.04 (31) | Legionowo | Polska | krajowa | minął | - | Jarosław Grunt (PL) | ---- | ---- |
31.03-1.04 (31) | Luxemburg | Luxemburg | międzynarodowa Crufts Qualifikation'13 | minął | - | Jean Francois Martin (F) - psy & BOB; Josef Hartich (D) - suki | ---- | ---- |
31.03 | Suceava | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
1.04 | Suceava | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
31.03 | Bogatić | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
1.04 | Vrsac | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Mica Joksić (SRB) | ---- | ---- |
31.03 | Rakvere | Estonia | krajowa | minął | - | Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL) | ---- | ---- |
1.04 | Rakvere | Estonia | krajowa | minął | - | Rita Kadike-Skadina (LV) | ---- | ---- |
31.03-1.04 (1) | České Budějovice | Czechy | międzynarodowa | minął | - | Martina Kučerová (CZ) | ---- | ---- |
1.04 | Sárvár | Węgry | krajowa | minął | - | Milan Benkovsky (SK) | ---- | ---- |
7.04 | Miskolc | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Tibor Gere (SRB) | ---- | ---- |
7.04 | Miskolc | Węgry | krajowa | minął | - | Rade Vesic (SRB) | ---- | ---- |
8.04 | Miskolc | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Calin Margineanu (RO) | ---- | ---- |
7.04 | Smederevo | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Tijana Konrad (SRB) | ---- | ---- |
8.04 | Zajecar | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Mijo Vretenicić (MNE) | ---- | ---- |
7.04 | Slobozia | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
8.04 | Slobozia | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
14.04 | Grudziądz | Polska | krajowa | minął | - | Małgorzata Hałas (PL) | ---- | ---- |
14.04 | Belince | Słowacja | specjalistyczna - dog niemiecki | minął | - | Jaroslav Matyas (SK) | ---- | ---- |
14-15.04 (14) | Talin | Estonia | międzynarodowa - "TALLINN WINNER'12" | minął | - | Terje Lindström (N) | ---- | ---- |
14.04 | Indija | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
15.04 | Ruma | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
14-15.04 (15) | Ostrava | Czechy | krajowa | minął | - | Tibor Havelka (SK) | ---- | ---- |
14-15.04 (15) | Wieselburg | Austria | międzynarodowa | minął | - | Reiner Brech (D) | ---- | ---- |
15.04 | Barje | Słowenia | krajowa | minął | - | Maite Gonzalbo (E) | ---- | ---- |
15.04 | Kalocsa | Węgry | krajowa | minął | - | Csepai Istvan (H) | ---- | ---- |
15.04 | Virovitica | Chorwacja | krajowa | minął | - | Zlatko Kraljic (HR) | ---- | ---- |
15.04 | Inowrocław | Polska | krajowa | minął | - | Małgorzata Hałas (PL) | ---- | ---- |
15.04 | Zabrze | Polska | krajowa | minął | - | Anna Chlebek (PL) | ---- | ---- |
21.04 | Odzaci | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
21-22.04 (21) | Dresden | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Günter Schwabe (D) | ---- | ---- |
21.04 | Kijów | Ukraina | międzynarodowa - Ukraine Winner'12 | minął | - | Igor Semenenko (UA) | ---- | ---- |
22.04 | Kijów | Ukraina | klubowa (championat) | minął | - | Karl Reisinger (A) | ---- | ---- |
22.04 | Kijów | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Karl-Erik Johansson (S) | ---- | ---- |
21.04 | Satu Mare | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Augustin Ionescu (RO) | ---- | ---- |
22.04 | Satu Mare | Rumunia | międzynarodowa - Expozitie de Campionat | minął | - | Pedro Sanches Delerue (P) | ---- | ---- |
22.04 | Gyula | Węgry | krajowa | minął | - | Szokol Erika (H) | ---- | ---- |
22.04 | Dakovo | Chorwacja | krajowa | minął | - | Vibor Jezek (HR) | ---- | ---- |
22.04 | Panevezys | Litwa | krajowa | minął | - | Brigita Vitolina (LV) | ---- | ---- |
22.04 | Częstochowa | Polska | krajowa | minął | - | Janusz Opara (PL) | ---- | ---- |
22.04 | Lublin | Polska | krajowa | minął | - | Karolina Szymanek (PL) | ---- | ---- |
28.04 | Narva | Estonia | krajowa | minął | - | Tatjana Romanovskaja (BY) | ---- | ---- |
28.04 | Ryga | Łotwa | specjalistyczna - molosy | minął | - | Annika Ulltveit-Moe (S) | ---- | ---- |
28.04 | Iljiczewsk | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
28.04 | Mladá Boleslav | Czechy | specjalistyczna - dog niemiecki | minął | - | Milan Stourac (CZ) | ---- | ---- |
28-29.04 (28) | Lingen | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Siegfried Goldschmitt (D) | ---- | ---- |
28.04 | Brasov | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
29.04 | Brasov | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
28.04 | Kragujevac | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
29.04 | Natalinci | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Nebojsa Nedeljković (SRB) | ---- | ---- |
28.04-29.04 (29) | Opole | Polska | międzynarodowa | minął | - | Peter Jolley (GB) | ---- | ---- |
28.04 | Zadar | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | John Walsh (IRL) | ---- | ---- |
28.04 | Zadar | Chorwacja | championów | minął | - | ? | ---- | ---- |
29.04 | Zadar | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Joan Walsh (IRL) | ---- | ---- |
30.04 | Zadar | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Igor Mioč (HR) | ---- | ---- |
1.05 | Zadar | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Petru Muntean (RO) | ---- | ---- |
29.04 | Jászberény | Węgry | krajowa | minął | - | Torok Janos (H) | ---- | ---- |
29.04 | Jużnoukraińsk | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
29.04 | Mariupol | Ukraina | krajowa | minął | - | Flera Chaikovskaya (RUS) | ---- | ---- |
30.04 | Mariupol | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Tatyana Shiyan (UA) | ---- | ---- |
1.05 | Dobre Miasto | Polska | krajowa | minął | - | Małgorzata Hałas (PL) | ---- | ---- |
1.05 | Vranje | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Andrea Cucnik (SLO) | ---- | ---- |
1.05 | Charków | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
1.05 | Krzywy Róg | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
5.05 | Czernihów | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
5.05 | Talsi | Łotwa | krajowa | minął | - | Vladimir Piskay (SK) | ---- | ---- |
5.05 | Jonava | Litwa | krajowa | minął | - | Tatjana Ramanovskaja (BY) | ---- | ---- |
5.05 | Dubrovnik | Chorwacja | krajowa | minął | - | Vibor Jezek (HR) | ---- | ---- |
5.05 | Sewastopol | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
6.05 | Sewastopol | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
5.05 | Lwów | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Astrid Lundava (EST) | ---- | ---- |
5.05 | Lwów | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Hans Bierwolf (A) | ---- | ---- |
6.05 | Timisoara | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | ---- | ---- | |
5.05 | Timisoara | Rumunia | klubowa molosów | minął | - | ---- | ---- | |
6.05 | Timisoara | Rumunia | międzynarodowa - Romanian Open | minął | - | Petru Muntean (RO) | ---- | ---- |
5-6.05 (6) | Łódź | Polska | międzynarodowa | minął | - | Jean Francois Martin (F) | ---- | ---- |
5-6.05 (6) | Praga | Czechy | międzynarodowa - Crufts Qualification'13 | minął | - | Václavík Miroslav (CZ) | ---- | ---- |
6.05 | Banská Bystrica | Słowacja | krajowa | minął | - | Milan Bíros (SK) | ---- | ---- |
6.05 | Karcag | Węgry | krajowa | minął | - | Laszlo Istvan (H) | ---- | ---- |
6.05 | Ventspils | Łotwa | krajowa | minął | - | Vera Smirnova (EST) | ---- | ---- |
9.05 | Charków, Dergacze | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
11-13.05 (11) | Dortmund | Niemcy | międzynarodowa - VDH-Europasieger'12 | minął | - | Siegfried Goldschmitt (D) ż/p; Horst Fischbach (D) - cz/a; Petra Kussin (D) - b | ---- | ---- |
11-13.05 (12) | Dortmund | Niemcy | krajowa | minął | - | Günter Schwabe (D) | ---- | ---- |
12.05 | Iasi | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
12.05 | Alytus | Litwa | krajowa | minął | - | Andrzej Szutkiewicz (PL) | ---- | ---- |
12.05 | Belisće | Chorwacja | krajowa | minął | - | Mladen Ercegovic (HR) | ---- | ---- |
12.05 | Dniepropetrowsk | Ukraina | krajowa | minął | - | Agafonova-Tripoli Elena (RUS) | ---- | ---- |
12.05 | Odessa | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Nemanja Jovanovic (SRB) | ---- | ---- |
13.05 | Odessa | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Mariya Gvozdeva (UA) | ---- | ---- |
12.05 | Saint Gall | Szwajcaria | międzynarodowa | minął | - | Jose Garcia Abad (E) | ---- | ---- |
13.05 | Saint Gall | Szwajcaria | międzynarodowa - Crufts Qualifikation'13 | minął | - | Michael Neugel (CH) | ---- | ---- |
12.05 | Bratysława | Słowacja | międzynarodowa | minął | - | Massimo Inzoli (I) | ---- | ---- |
13.05 | Bratysława | Słowacja | międzynarodowa | minął | - | Joao Vasco Pocas (P) | ---- | ---- |
12.05 | Sivac | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
13.05 | Nis | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
13.05 | Krosno | Polska | krajowa | minął | - | Grażyna Ryk-Pychyńska (PL) | ---- | ---- |
13.05 | Jelenia Góra | Polska | krajowa | minął | - | Andrzej Kot (PL) | ---- | ---- |
13.05 | Salgotarjan | Węgry | krajowa | minął | - | Torok Janos (H) | ---- | ---- |
13.05 | Koroska | Słowenia | krajowa | minął | - | Olga Sinko Kuprijanova (SLO) | ---- | ---- |
13.05 | Ryga | Łotwa | specjalistyczna II grupy FCI | minął | - | Alex Palacin (E) | ---- | ---- |
19.05 | Jałta | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | FORM | |
19.05 | Czerkasy | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | FORM | |
19.05 | Plunge | Litwa | krajowa | minął | - | Wyacheslav Werbitskij (BY), M.C.Werbitskaja (BY), Galina Zhuk (BY), Elena Borisova (BY), Aleksandr Soroko (BY), Svietlana Postarnakova (LT) | www ---- INFO | |
20.05 | Klaipeda | Litwa | krajowa | minął | - | Viktoras Avtusko (LT), Nijole Zieniene (LT), Regina Vaitkunskiene (LT) | www ---- INFO ---- FORM | |
19.05 | Bistrita | Rumunia | krajowa | minął | 182lei* 2x(286lei*) | Petru Antonovici (RO), Catrinel Pauna (RO), Anca Giura (RO), Cristina Epuras (RO), Mihaela Frangopol (RO), Robert Bambach (RO), Calin Mitra (RO) | www ---- FORM &INFO ---- FORM -online | |
20.05 | Bistrita | Rumunia | krajowa | minął | 182lei* 2x(286lei*) | j.w. | j.w. | |
19.05 | Salzburg | Austria | klubowa
- dog niemiecki | minął | - | czarne, arlekiny: Sinisa Cujan (HR); żółte, pręgowane & błękitne: Heiko Wagner (D) | www ---- INFO ---- FORM | |
18-20.05 (20) | Salzburg | Austria | Światowa
- World Dog Show 2012 | minął | - | cz/a - Giulio Bezzecchi (I) dorosłe + BOB; Robert Blümel (A) - Sz., Junior, Wet.; ż/p - Ronald Menaker (USA); błękitne - Sinisa Cujan (HR) | www ---- FORM ---- FORM -online | |
20.05 | Bytom | Polska | krajowa | minął | - | Dorota Pawlikowska-Rosół (PL) | www | |
20.05 | Radom | Polska | krajowa | minął | po terminie 105zł / 140zł* | Viva Maria Solecky Szpunar (PL) | www ---- FORM -online | |
26.05 | Kijów | Ukraina | krajowa | minął | - | Alberto Cuccillato (I), Nicola Inbimbo (I), Zlatko Jojkic (SRB), Tamara Sarmont (BY), Siergiej Slukin (UA), Maria Gvozdeva (UA), Dominikan Shalata (UA) | www ---- FORM | |
26.05 | Campulung | Rumunia | krajowa | minął | - | Gheorghiu Brindusa (RO) | FORM &INFO | |
27.05 | Ploiesti | Rumunia | krajowa | 16.05 | 70lei | Carol Papp Vasile (RO), Anca Giura (RO), Dagmar Klein (RO), Giuseppe Paffoni (I), Frangopol Mihaela (RO), Cristina Epuras (RO), Marian Draganescu (RO) | www ---- FORM ---- FORM -online | |
26.05 | Varazdin | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | George Kostopoulos (GR) | www ---- FORM &INFO ---- FORM | |
27.05 | Varazdin | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Zeljko Zilnik (HR) | j.w. | |
26.05 | Moletai | Litwa | międzynarodowa | minął | - | Andrzej Szutkiewicz (PL) | www ---- INFO ---- FORM | |
27.05 | Moletai | Litwa | międzynarodowa | minął | - | Tanja Raschikhmarova (RUS) | j.w. | |
26-27.05 (27) | Litoměřice | Czechy | międzynarodowa | minął | 60€* | Josef Hodan (CZ) | www ---- FORM &INFO ---- FORM -online | |
26.05 | Komárom | Węgry | międzynarodowa | 15.05 | 55€ | Hartmann Gyorgy (H) | www ---- INFO 1, 2 ---- FORM ---- FORM -online | |
26.05 | Komárom | Węgry | specjalistyczna - dog niemiecki | 15.05 | 4.500 Ft | Małgorzata Sowińska (PL) | www ---- FORM | |
27.05 | Komárom | Węgry | międzynarodowa - Crufts Qualifikation'13 | 15.05 | 55€ | Szalai Imre (H) | www ---- INFO 1, 2 ---- FORM ---- FORM -online | |
28.05 | Komárom | Węgry | krajowa | 15.05 | 35€ | Nancy C Russell (USA) | www ---- FORM &INFO ---- FORM -online | |
27.05 | Saarbrucken | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Margrit Völzer (L) | www ---- FORM &INFO ---- FORM -online | |
28.05 | Saarbrucken | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Romana Förtsch (D) | j.w. | |
27.05 | Hrusica | Słowenia | krajowa | 13.05 | 35€ | Kos Bostjan (SLO) | www ---- FORM &INFO ---- FORM -online | |
27.05 | Chersoń | Ukraina | krajowa | 15.05 | 300hrn | ? | FORM | |
27.05 | Kirowohrad | Ukraina | krajowa | 18.05 | 35€ | Larisa Galiaskarova (RUS), Yury Ovots (UA), Antalik Dusan (SK), Jenny Schroder (D) | FORM | |
27.05 | Winnica | Ukraina | krajowa | 15.05 | 30€ | Galina Zhuk (BY), Elena Borisova (BY), Oksana Grebenyuk (UA), Severin Ghenadi (UA), Ludmila Lavrova (MD) | www ---- FORM | |
27.05 | Ustka | Polska | krajowa | 15.05 | 85zł po terminie 150zł | Anna Nalazek (PL) | www ---- FORM -online | |
27.05 | Płock | Polska | krajowa | minął | po terminie 120zł | Marek Lewandowski (PL) | www |
W wynikach z wystaw mogą pojawić się błędy. Jeżeli zauważysz jakiś, proszę napisz do mnie, dokonam odpowiedniej korekty.
Skróty nazw krajów pochodzenia poszczególnych sędziów; wraz z linkami do związków kynologicznych poszczególnych krajów:
A - Austria |
ISR - Izrael J - Japonia L - Luxemburg LT - Litwa LV - Łotwa MD - Mołdawia MK - Macedonia MNE - Czarnogóra N - Norwegia NL - Holandia P - Portugalia PL - Polska RO - Rumunia ROU - Urugwaj RUS - Rosja S - Szwecja SK - Republika Słowacka SLO - Słowenia SRB - Serbia TR - Turcja UA - Ukraina USA - Stany Zjednoczone Ameryki |