3.08.2008 Wilno (klubowa) LITWA
sędzia: Giulio Bezzecchi (I)

Dog Niemiecki - czarny
PSY
Klasa szczeniąt
ROMEO ARMADA o
ZORRO DELLA BA1A AZZURRA nb
Klasa młodzieży
ARMANI MARGENIS nb
EVERYBODVS LOVE ESTONIAN AIR I/dosk, CAJC, Mł.Zw.Klubu
Klasa otwarta
LAUFER YAGO dosk
VOZDUKH VREMENIVAMP I/dosk, CAC, BOS, Zw.Klubu
Klasa championów
OPAL ODIN OREGON nb
Klasa weteranów
BISMARC ARMADA I/dosk, Naj.Weteran, I/BIS Weteranów
LIUCIFER ARMADA II/dosk
SUKI
Klasa pośrednia
AUSTINA MARGENIS II/dosk
KADARKA ARMADA I/dosk, CAC
Klasa otwarta
RUMBA GARGZDELE nb
SELENĄ I/dosk, CAC

Dog Niemiecki - arlekin
PSY
Klasa baby
AJAX SPECIALUS AGENTAS o
BARSALLINO- A DELL OLVIG nb
Klasa młodzieży
CALVADOS DES TERRES DE LA RAIRIE I/dosk, CAJC, Naj.Junior, Mł.Zw.Klubu,
I/BIS Junior

KAIR DEL AKELA II/dosk
LAUFER ARTIST III/dosk
Klasa pośrednia
ADRIANO ANRI MERTICIJA I/dosk, CAC
Klasa otwarta
KAIR DEL CHIKAGO I/dosk, CAC
SUKI
Klasa szczeniąt
RON JA ARMADA nb
RUSNE ARMADA I/o
Klasa młodzieży
GREAT BELS VIRVE TOO SORBUS INTERM I/dosk, CAJC, Mł.Zw.Klubu
Klasa pośrednia
MARTINI ARMADA I/dosk, CAC, BOS, BOB, Zw.Klubu, I/BIS

Dog Niemiecki - żółty
PSY
Klasa pośrednia
ULKER NOTANGA I/dosk, CAC
Klasa otwarta
TORAS-VAGABONDAS NUO GRAZUČIU (LKD) I/dosk, CAC
SUKI
Klasa szczeniąt
AIRA GOTIKA nb
Klasa pośrednia
CLEOPATRA DES TERRES DE LA RAIRIE nb
GANNA GLAVARI Z ZELENYH PROSTOROV I/dosk, CAC
Klasa otwarta
RAMBA NUO GRAZUČIU (LKD) I/dosk, CAC
Klasa championów
KIARA NUO GRAZUČIU I/dosk, CAC
LUCH NADEZHDY ALISA III/dosk
PALOMA PASTORAL FOR NUO GRAZUČIU II/dosk

Dog Niemiecki - pręgowany
PSY
Klasa młodzieży
PALERMO-T TEMPO DEI GIGANTI I/dosk, CAJC, Naj.Junior, Mł.Zw.Klubu, III/BIS Junior
ZBIGNEV KARALISKASIS nb
Klasa pośrednia
URDAS NOTANGA I/dosk, CAC
Klasa championów
HARLIS NUO GRAZUČIU II/dosk
TORNADAS NUO GRAZUČIU (LKD) I/dosk, CAC, BOS, Zw.Klubu
SUKI
Klasa pośrednia
URSA NOTANGA I/dosk, CAC
ZEFYRĄ KARALISKASIS II/dosk
Klasa otwarta
TEIRA-TEJA NUO GRAZUČIU I/dosk, CAC
Klasa championów
TICHE NUO GRAZUČIU (LKD) I/dosk, CAC, BOS, BOB, Zw.Klubu, III/BIS

Dog Niemiecki - błękitny
PSY
Klasa młodzieży
PLAYBOY ARMADA I/dosk, CAJC, Naj.Junior, Mł.Zw.Klubu
Klasa pośrednia
BLING DES TERRES DE LA RAIRIE II/dosk
MAKSIMUS DEL PLASSA I/dosk, CAC
Klasa otwarta
GVIDON S ISAEVSKOGO PODVORYA II/dosk
MIKELANGELO-BANGA DEL PLASSA I/dosk, CAC, BOS, BOB, Zw.Klubu, II/BIS
Klasa championów
FALARIS DIAMOND BLUE HEAVEN II/dosk
LOZUNG IZ MIRA MECHTY nb
REMBO IMPOSSIBLE TO REPLACE I/dosk, CAC
SUKI
Klasa młodzieży
PERLA ARMADA I/dosk, CAJC, Mł.Zw.Klubu
Klasa otwarta
MILORDA BASULMAS II/dosk
NEVSKIY LEGION ITALIA I/dosk, CAC, BOS, Zw.Klubu
Klasa championów
VISHNYA S ISAEVSKOGO PODVORYA I/dosk, CAC