11.11.2007 Poznań (Puchar Europy Środkowej i Wschodniej)

Dog Niemiecki - czarny i arlekin; sędzia: Petru Muntean (RO)
PSY
Klasa szczeniąt
MERKURY-C Jag-Sza ?
Klasa młodzieży
AZJA SARRAS Mały Smok IV/dosk
BASHIR BASHARAT Atheneum II/dosk
DAMARIO Moloseum bdb
DILBERT Moloseum I/dosk, Mł.Zw. Polski, Mł.Zw. Europy Śr. i Wsch.
FARINELLI Moloseum dosk
GEROME Modry Efekt III/dosk
MANTEUFEL Saxifraga nb
Klasa pośrednia
ANGELO Moloseum I/dosk, CWC, Res.CACIB
EL CORAZON Modry Efekt II/dosk
Klasa otwarta
ALDI Queen Harlekyn nb
IONESCO Polaris II/dosk
YURIY Moloseum I/dosk, CWC
Klasa championów
AGLAUROS AGELAOS Atheneum IV/dosk
COOL JAZZ Modry Efekt I/dosk, CWC, CACIB, NDPwR, Zw.Polski, Zw. Europy Śr. i Wsch.
JUMPIN' JACK FLASH Saxifraga III/dosk
OPAL ODIN Oregon II/dosk
RANGUN MERLIN Oregon nb
Klasa weteranów
KALIF Lubuska Saga ?

SUKI
Klasa szczeniąt
AISZA Źródło Wełny (FCI) I/WO
JULIANA z Janowskiego Wzgórza II/WO
KORA z Josefovskych Bud nb
Klasa młodzieży
BASHIRA BASHRA Atheneum bdb
BERENICA BIXENTA Atheneum I/dosk, Mł.Zw. Polski, Ml.Zw. Europy Śr. i Wsch., Naj.Junior, BOB
Być Może (FCI) BAJECZNA OLCIA nb
DASZEŃKA Moloseum III/dosk
GALIZIA Modry Efekt II/dosk
UDINE BACALIA Ego nb
Klasa pośrednia
ASCHLEY Estrella Bohemica nb
BAVARIA Oregon I/dosk, CWC
Klasa otwarta
Być Może ALCHEMIA III/dosk
ANGELINA SUPER STAR Fanagoria ?
APHRODITA AJTRA Atheneum I/dosk, CWC
KAMIRA Margarejro (FCI) ?
Klasa championów
BRIGITTE Velvet Dog nb
CZARINA Modry Efekt III/dosk
NIEGRZECZNA ZUZANNA Magiczne Koło II/dosk, Res.CACIB
NIOBE Magiczne Koło I/dosk, CWC, CACIB, NDSwR, Zw.Polski, Zw. Europy Śr. i Wsch.

Dog Niemiecki - żółty i pręgowany; sędzia: Miklos Levente (H)
PSY
Klasa szczeniąt
HAGEN EDLES vom Finowtal I/WO
Klasa młodzieży
Być Może (FCI) BARBARZYŃCA W OGRODZIE II/dosk
BONJOURE Giga La Gothica nb
BUGATTI des Terres de la Rairie I/dosk, Mł.Zw.Polski, Mł.Zw. Europy Śr. i Wsch, Naj.Junior
SKONI Vestris ?
Klasa pośrednia
ASTER Kaziuki I/dosk, CWC, Res.CACIB
FALLCO from Minitz nb
FERRARI ENZO-C Jag-Sza nb
LA MONTILADO Stagra Dog nb
Klasa otwarta
ACHILLES Giga La Gothica IV/dosk
FANDANGO Pangea II/dosk
FATUM Pangea I/dosk, CWC, CACIB, NDPwR, Zw.Polski, Zw.Europy Śr. i Wsch., BOB
JOSHUA JACKSON Univers III/dosk
NORTH CASCADES Ankh-Morpork ?
SUGUS z Kuźni Napoleońskiej ?
Klasa championów
ARMANDO Persimo I/dosk, CWC
HIPOGRYF Korona Borealis (FCI) nb
JEMIRO QUI Univers nb
RUMIANEK z Kuźni Napoleońskiej nb

SUKI
Klasa szczeniąt
TIFANNI Axedius I/WO, Naj.Szczenię
Klasa młodzieży
CUDNA PANI Hipogryf III/bdb
ESPANIA Saria II/bdb
OPERA Czarnoksiężnik z Archipelagu IV/bdb
V-ROAD Saragossa I/bdb
Klasa pośrednia
ELAIDA MAK NEKLIN nb
FANJA EDLE vom Finowtal I dosk, CWC, CACIB, NDSwR, Zw.Polski, Zw.Europy Śr. i Wsch., BOB
LADY DE LUCA z Bugałowa ?
LENA z Bugałowa bdb
Klasa otwarta
FAWORYTA Pangea II/dosk
FERIA FANTASTIQUE Pangea III/dosk
KARIOKE Stagra Dog ?
KARMELLA KIARA Univers IV/dosk
VICOMTESSE des Terres de la Rairie I/dosk, CWC, Res.CACIB
Klasa championów
AGANA Gigantos III/dosk
ANTANANARIVA Gigantos II/dosk
CANADA Saria I/dosk, CWC
CINTRA CIRI Książę Gorzkowa IV/?
EIREEN from Minitz ?

Dog Niemiecki - błękitny; sędzia: Petru Muntean (RO)
PSY
Klasa młodzieży
CHEIF Perfect Dog bdb
FIGARO Modry Efekt II/dosk
GIANICOLO Modry Efekt I/dosk, Mł.Zw. Polski, Mł.Zw. Europy Śr. i Wsch.
Klasa pośrednia
VISCONTI Patland I/dosk, CWC, CACIB, NDPwR, Zw. Polski, Zw. Europy Śr. i Wsch.
Klasa otwarta
MISTER PYSIO Myszatka (FCI) I/dosk, CWC
RUMUREK z Błękitnych Wydm bdb
TAURUS Amigo Perro II/dosk
Klasa championów
BARBADOS Modry Efekt I/dosk, CWC, Res.CACIB
DI MAGGIO Modry Efekt III/dosk
LARSSON Margarejro (FCI) II/dosk
QUIXOTE del Regno di Fantasia IV/dosk

SUKI
Klasa młodzieży
AISZA Rudimentum II/dosk
CHALIMAR de la Benjamine bdb
CHIQUITA Perfect Dog IV/dosk
COFFEE Perfect Dog dosk
GIULIA-C Jag-Sza bdb
JAMAL Margarejro III/dosk
UDINA Amigo Perro I/dosk, Mł.Zw. Polski, Mł.Zw. Europy Śr. i Wsch., Naj.Junior
Klasa pośrednia
ESPAGNOLA Modry Efekt I/dosk, CWC, Res.CACIB
GABI LOVELY CHEROKEE Ben-Ter nb
GEJSZA z Gardeminki II/bdb
Klasa otwarta
FARRAH z Gardeminki III/dosk
NIRVANA MARGAREJRO z Fabiani IV/dosk
RÓZYCZKA z Błękitnych Wydm II/dosk
WIECZORNA ROSA Magiczne Koło I/dosk, CWC, CACIB, NDSwR, Zw.Polski, Zw.Europy Śr. i Wsch, BOB
Klasa championów
PERFECTION LADY PERSEFONA Balao ?
SATI Grande Finale ?