11.04.2009 Mladá Boleslav
(specjalistyczna - dog niemiecki) CZECHY

Dog Niemiecki - czarny; sędzia: Miroslav Vaclavik (CZ)
PSY
Klasa szczeni±t
CARNUS Z KLADRUBSKÉHO DVORA nb
FRODO OD HANÍNSKÉHO LOMU I/wo
Klasa młodzieży
ARGENTO DI LEGINDI I/dosk, CAJC
CHANDLER FROM MINITZ II/dosk
INDIO CLAUDIA BOHEMICA nb
Klasa po¶rednia
AMUNDSEN CATLEY RANCH nb
DESTINO SILVA TAROK II/dosk, res.CAC
EIFFEL QUINCY ETC III/bdb
JOULET MATIBO ŘÍČANSKÁ HVĚZDA I/dosk, CAC
Klasa otwarta
BODYGUARD CATLEY RANCH I/dosk, CAC
Klasa championów
ACAN ZE SMOCZEGO RAJU I/dosk, CAC
SUPREME SATAN GRAND ELEGANCE II/dosk, res.CAC
SUKI
Klasa baby
BLACK BEATY ESTRELLA BOHEMICA nb
CALLISTO OD PÁNOVA KŘÍZE I/wo
Klasa szczeni±t
BADA Z KLADRUBSKÉHO DVORA I/wo
CALI Z KLADRUBSKÉHO DVORA III/wo
CALLAH Z KLADRUBSKÉHO DVORA IV/wo
DOROTKA BENNABET II/wo
Klasa młodzieży
FILIPA QUINCY ETC nb
LESLEY CHELSEA ŘÍČANSKÁ HVĚZDA I/dosk, CAJC
LIZZIE ŘÍČANSKÁ HVĚZDA II/dosk
VENIS BRÁNA SEVERU III/dosk
Klasa po¶rednia
DRAGONDA QUINCY ETC I/dosk, CAC, BOS, BOB, III/BOG
NAGIIREGI BROOKLYNE II/dosk
Klasa otwarta
AIRA VANELLA BOHEMIA I/dosk, CAC
CATHERINE Z MĚSTA RAKOVNÍKA II/dosk, res.CAC
INES Z JOSEFOVSKÝCH BUD db
LEONTÝNKA DINO DINNO III/bdb
Klasa championów
BIZZARÉ SILVA TAROK II/dosk, res.CAC
KORA Z JOSEFOVSKÝCH BUD I/dosk, CAC

Dog Niemiecki - arlekin; sędzia: Miroslav Vaclavik (CZ)
PSY
Klasa baby
CODY OD PÁNOVA KŘÍZE I/wo
Klasa szczeni±t
JUSTIN BONODA II/ob
MEG NADIR ŘÍČANSKÁ HVĚZDA I/wo
Klasa młodzieży
CHAPMAN FROM MINITZ II/dosk
DRACULA SILVA TAROK I/dosk, CAJC, Naj.Junior
Klasa po¶rednia
ETOSCHA OD HANÍNSKÉHO LOMU nb
Klasa otwarta
IMHOTEP ŘÍČANSKÁ HVĚZDA I/dosk, CAC, BOS
Klasa championów
AARON ZE SMOCZEGO RAJU II/dosk, res.CAC
GERONIMO ŘÍČANSKÁ HVĚZDA I/dosk, CAC
SUKI
Klasa szczeni±t
MAIESTAS ŘÍČANSKÁ HVĚZDA I/wo
NIGHT ŘÍČANSKÁ HVĚZDA I I/wo
Klasa młodzieży
BRIDGET CATLEY RANCH I/dosk
EMILLY BOHEMIA ABRUS II/bdb
ENNY HVĚZDNÝ LUH III/bdb
Klasa po¶rednia
ELLIS OD HANÍNSKÉHO LOMU II/dosk
ENIGMA QUINCY ETC I/dosk, CAC
Klasa otwarta
AFRA HELZA I/dosk, CAC
ASCHLEY ESTRELLA BOHEMICA II/dosk, res.CAC
DUQUESA BOHEMIA ABRUS db
Klasa championów
BARACUDA SILVA TAROK I/dosk, CAC
Klasa weteranów
COBRA DOG-RANČ CS I/exc, Naj.Weteran

Dog Niemiecki - żółty; sędzia: Milan Stourač (CZ)
PSY
Klasa młodzieży
AGENT GLENCAR DOG II/bdb
BARON DRACO NATINOR I/dosk, CAJC, Naj.Junior
CAIRO BISDOG BOHEMIA nb
Klasa po¶rednia
PIERRE DE ULMER I/dosk
Klasa otwarta
ALBORG BISDOG BOHEMIA nb
GERALD FROM MINITZ I/dosk, CAC, BOS
SUKI
Klasa szczeni±t
ICONA RENDOG II/wo
ITALIANA RENDOG I/wo
Klasa młodzieży
ALEXIS GLENCAR DOG IV/bdb
BECCA RESI ARCONDIA I/bdb
BILLIE ROSE ARCONDIA II/bdb
CRAZY LASSI BISDOG BOHEMIA III/bdb
Klasa po¶rednia
BELL´S HAPPY BISDOG BOHEMIA I/dosk, CAC
CERI CHERI-CHERI II/bdb
FRANCIS BYSTŘICKÁ DE ORAN nb
Klasa otwarta
CECILKA CHERI-CHERI I/bdb

Dog Niemiecki - pręgowany; sędzia: Milan Stourač (CZ)
PSY
Klasa młodzieży
BRANIGAN SHADOW NATINOR II/bdb
CHARLTON RENDOG I/bdb
Klasa championów
ELVIS VOM HAUSE SCHLEICHER I/dosk, CAC
SUKI
Klasa baby
IRIS FROM MINITZ I/wo
Klasa młodzieży
ASCHLEY GLENCAR DOG III/bdb
AURA GLENCAR DOG bdb
BEAUTY SAPHIRA NATINOR IV/bdb
BRINA PRINCESS NATINOR II/bdb
CHOCOLATE RENDOG I/bdb
Klasa po¶rednia
BUGGY Z HORY HOSTÝNA nb
SIEBEN VON DER WOLFSHÖHLE I/dosk, CAC, BOS
Klasa weteranów
BARIA BÁŘIN SEN I/dosk, BOB

Dog Niemiecki - błękitny; sędzia: Milan Stourač (CZ)
PSY
Klasa młodzieży
ANGELO IKARIM BOHEMIA I/bdb
ROCKY DAJHAR-DOG nb
Klasa po¶rednia
ALÉN KRISTÝNČINA CHLOUBA nb
ART OD HRADNÍ SÝPKY II/bdb
CERBERUS DE LA BENJAMINE I/dosk, CAC
Klasa otwarta
BRUNO HROMADOG BRUNENSIS II/bdb
CENZO Z MODRÉHO RÁJE I/bdb
PRIM OD ŘEKY ONDŘEJNICE III/bdb
Klasa championów
KUNDAM DEI MONTI DEL KERATON III/dosk
MONTEGO CEVELOB IV/bdb
NABUCCO CEVELOB II/dosk, res.CAC
ORFEUS CEVELOB I/dosk, CAC, BOS
RUMUREK Z BLEKITNYCH WYDM nb
SUKI
Klasa baby
CORA HROMADOG BRUNENSIS I/wo
Klasa szczeni±t
RACHEL CEVELOB I/wo
Klasa młodzieży
BARDOTTKA VON MRAQUE I/dosk, CAJC, Naj.Junior, BOB
BEDŘISKA VON MRAQUE dosk
DAPHNE Z MODRÉHO RÁJE III/dosk
DENNY HVĚZDNÝ LUH bdb
DIXIE Z MODRÉHO RÁJE IV/dosk
QEEN DAJHAR-DOG dosk
QUILA DAJHAR-DOG ?
RITA OD ŘEKY ONDŘEJNICE II/dosk
RUSSY OD ŘEKY ONDŘEJNICE dosk
VIOLETA DOLANSKÝ DVŮR bdb
Klasa po¶rednia
ASHLEY KRISTÝNČINA CHLOUBA nb
BERETTA Z PODHABŘÍ I/dosk, CAC
PARIS DAJHAR-DOG III/bdb
PARIS QEIRA CEVELOB II/dosk, res.CAC
Klasa otwarta
ALISA OD HRADNÍ SÝPKY dosk
ANGELA PACOVSKÝ RANČ dosk
BIRBI KETPRIX II/dosk, res.CAC
CAMERON APOLLO DOG III/dosk
CELESTA APOLLO DOG IV/dosk
ELIZABET LADY EN Z MILETÍNA dosk
ERICA ROBERT´S DOG dosk
ORIAH CEVELOB I/dosk, CAC, BOS
Klasa championów
BACCARA V. HAUSE SCHLEICHER nb
NERA CEVELOB nb
RENESANCE BRÁNA SEVERU nb
Klasa weteranów
AGATHA ROBERT´S DOG nb
IRBA CEVELOB I/dosk